czwartek, 3 kwietnia 2014

Morze turkusu :)

Pojechałabym znów na wakacje. Po moim poprzednim urlopie nie ma już śladu, a po nocach marzy mi się turkusowe morze. Dlatego też w kolejnej odsłonie cieni L'oreala pokażę Wam jak zrobić smoky eye w odcieniach turkusu. Paleta nazywa się Emerald Conquest i wygląda tak: 1. Zaczynamy od czarnej kredki na całej długości powieki. Kreskę rozcieramy czarnym cieniem z palety wyciągając do góry, poza kącik zewnętrzny. Nie musi być równo :)
2. Na całą powierzchnię powieki ruchomej nakładamy ciemniejszy odcień turkusu z palety. Starajcie się pilnować, żeby brzegi plamy cienia nie były zbyt ostre i graficzne- łatwiej będzie je rozetrzeć.3. Pokrywamy czarną kredką linię wodną i część dolnej powieki tuż przy rzęsach.
4. Pokrywamy dolną powiekę ciemniejszym turkusowym cieniem z palety. Wyciągnijcie cień do góry, niech połączy się z cieniami na górnej powiece. Pamiętajcie, aby zachować odpowiedni kąt i nie pociągnąć cienia za bardzo do boku.


 
 5. Jaśniejszy odcień turkusu nakładamy na granicy z ciemniejszym zarówno na górnej, jak i dolnej powiece. Ładnie rozcieramy. Przyciemniamy linię rzęs czarnym cieniem z palety.
6.  W kąciku wewnętrznym nakładamy jasny, złoty cień. Rozcieramy nim delikatnie górną granicę turkusowego cienia.

7.  Tuszujemy rzęsy :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz