czwartek, 9 maja 2013

Spring sunny funny news from Benefit

Czy widzicie tę pogodę za oknem? Zieleń wybuchła jakby w ciągu zaledwie jednej nocy. Tak jakby tylko czekała na sygnał, a teraz za oknem, gdzie jeszcze przed chwilą straszyły nagie gałęzie mam zieloną mozaikę z liści kasztanowca. Ale nie o tym miało dzisiaj być :)

Benefit wprowadził sporo nowości na ten sezon i chciałam przedstawić jedną z nich. Zmieniły się tez opakowania niektórych produktów i jestem nimi zauroczona. Są jak zwykle utrzymane w stylistyce retro i na prawdę śliczne.

Pojawiły się 2 nowe palety cieni do powiek z Benefitu w odcieniach nude. Do tej pory marka ta miała dosyć mały wybór cieni i ciesze się ze zmian, bo mają bardzo dobrą jakość. 
Znajdziemy tu 4 cienie prasowane oraz 2 cienie w kremie, świetne jako baza pod makijaż oka. Wszystkie kolory utrzymane są w neutralnej i naturalnej tonacji.A tak wyglądają cienie na skórze. Może nie widać zbyt wiele, ale zdjęcia niestety robiłam telefonem, bo ładowarka od mojej lustrzanki odmówiła posłuszeństwa.Wykonałam tym zestawem delikatny dzienny makijaż.
Na koniec jeszcze pochwalę się nowymi oprawkami :P Jak się Wam podobają?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz