czwartek, 21 marca 2013

Show me your true colors :)

Czy widzicie co się dzieje za oknem? Cały czas mam wrażenie, że to jakiś wstrętny żart Matki Natury. Co prawda ma się za co na naszej rasie ludzkiej mścić, ale błagam- już wystarczy! Tak tęskno mi za wiosną i słońcem. 
Z tego właśnie powodu i z powodu dnia wolnego :P postanowiłam zrobić krok po kroku papuzi makijaż pełen soczystych kolorów rodem z Rio. Zaczynamy.

Krok 1. Powyżej załamania powieki aplikuję wyrazisty niebieski cień.


Krok 2. Soczystą zielenią podkreślam kącik wewnętrzny, załamanie powieki pod cieniem niebieskim i linię rzęs do 1/3 długości.Krok 3. Na środek powieki nakładam limonkowy cień w kremie.Krok 4.  W wewnętrznym kąciku  nakładam cytrynowy cień trochę rozcierając nim ku górze cień niebieski.Krok 5.  Na powiekę dolną wyciągając w kierunku skroni aplikuję cień w kolorze truskawek (taki róż przemieszany z czerwienią). Bardzo jasnym błękitnym cieniem rozcieram górną linię wcześniej nałożonego intensywnie niebieskiego cienia.
Krok 6. Linię wodną mocno maluję żółtą kredką. kącik wewnętrzny dolnej powieki rozbielam delikatnie.Krok 7. Rysuję szmaragdowym połyskliwym eyelinerem (stworzony z pyłku i specjalnego płynu) kreskę nad górna linią rzęs. Rzęsy bardzo dokładnie tuszuję.I jak? Udało mi się trochę ożywić ten smutny, szary dzień?

A oto czego użyłam aby dzisiejszy makijaż wykonać :)5 komentarzy:

 1. Wow, ależ wspaniale to wygląda! Od razu lepiej się poczułam, bo takie kolory na tle śniegu muszą wyglądać bosko :-) i brwi wspaniałe!

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę piękna papużka!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastycznie wyglada ten Makeup! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie kolory to jest to :)już czuje wiosnę :-)

  OdpowiedzUsuń